Business

IKEA Components investovala 42 miliónov eur do nového automatického skladu

IKEA ComponentsSúčasťou švédskeho nábytkového gigantu IKEA je aj slovenská spoločnosť IKEA Components s.r.o. so sídlom v Malackách, ktorá sa primárne zaoberá distribúciou nábytkových komponentov a kovaní pre výrobky koncernu. Súčasťou jej činnosti je tiež ich vývoj, nákup a balenie. V poslednom období zrealizovala firma najväčšiu investíciu v rámci svojho sedemnásťročného fungovania. Do stavby nového skladu s kapacitou 81,5-tisíc paletových miest s priestorom pre automatické baliace linky vložila 42 miliónov eur. Viac o investíciách či ďalšom smerovaní IKEA Components uviedol pre Reportáže z průmyslu konateľ spoločnosti František Štora.

Číst dál...

Historie I P C plast spol. s r. o.: Počáteční neúspěchy vystřídala řada ocenění

 
I P C PlastHistorie firmy se začala psát v roce 1990. Současný majitel se svou rodinou založil společnost na výrobu pomůcek, předmětů a nářadí pro domácí práce. Začátky nebyly jednoduché.  Nebyl dostatek finančních prostředků na nákup strojů a výrobních technologií a ani prostory, kde by se mohla výroba organizovat. Vyrábět se tedy začalo v rodinném domku - v garáži a jeho ostatních prostorách. Výrobu provázela chyba za chybou. Výrobky nebyly kvalitní, byli jsme závislí na jednom obchodním partnerovi, který dodával vstupní materiál pro výrobu a zároveň odebíral hotové výrobky. Dodával podřadný materiál a požadoval od nás kvalitu.

Číst dál...

Husqvarna chce být lídrem ve výrobě automatických sekaček, vyrábět se mají v závodě ve Vrbně pod Pradědem

Husqvarna Manufacturing CZ
Husqvarna je výrobce zahradní techniky, zejména pil, sekaček a traktorů. Právě v segmentu sekaček, konkrétně těch automatických, vidí vedení společnosti budoucnost. A výroba se má rozšířit z Anglie také na severní Moravu, konkrétně do Vrbna pod Pradědem, kde sídlí závod Husqvarna Manufacturing CZ s.r.o. Podrobnosti nám řekl CFO společnosti RNDr. Svatopluk Máj.

Číst dál...

BEST, a.s., snoubí kvalitu s prvky luxusu

BESTBEST, a.s., je největším výrobcem betonových stavebních prvků v České republice. Zakladatelem, stoprocentním vlastníkem i statutárním ředitelem je Tomáš Březina. Společnost začala psát svou historii již v roce 1990 a v současnosti patří k nejtradičnějším výrobcům ve svém oboru.

Číst dál...

Reklamní blok

image
Reklama

PC Help
Více informací zdeimage
Reklama

Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy.
Více informací zde

image
Reklama

28. Mezinárodní stavební veletrh
Více informací zde
image
Reklama

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě.
Více informací zde