Savencia Fromage & Dairy Czech Republic, a.s. - Konkurence je jediná cesta, jak mít úspěch

savencia
Společnost Savencia Fromage & Dairy patří k našim největším výrobcům sýrů tradičních značek, které se těší oblibě nejen na tuzemském trhu. „Díky nezbytným investicím, vedení našich firem a tradici výroby, odpovědnému přístupu pracujících ve výrobě a kvalitnímu mléku ze zemědělských závodů máme na trhu úspěch," říká Mgr. Miroslav Maňásek, MBA, generální ředitel Savencia Fromage & Dairy pro ČR, v exkluzivním rozhovoru pro Reportáže z průmyslu.

Číst dál...

Aj po oddelení operujú čisto slovenské sestry KONŠTRUKTA - Industry, akciová spoločnosť a KONŠTRUKTA - TireTech, a. s., na globálnom trhu. Jedna zostáva pri vojenskej technike, druhá sa radí k dodávateľom pre špičku vo výrobe pneumatík.

KonstruktaTrenčianska KONŠTRUKTA sa pred viac ako rokom po reorganizácii rozdelila na dve samostatné jednotky s pôsobením na celosvetovom trhu. S akými výzvami sa manažment sesterských firiem, z ktorých jedna sa venuje vývoju a výrobe zariadení pre využitie v zbrojárskom priemysle a druhá úplne inému biznisu – strojom pre výrobcov pneumatík, musel popasovať, pre Reportáže z průmyslu porozprával Ing. Ľubomír Plško – predseda predstavenstva, generálny riaditeľ KONŠTRUKTA - Industry, akciová spoločnosť a podpredseda predstavenstva KONŠTRUKTA - TireTech, a. s. Spomenul aj niektoré míľniky, ktoré trenčiansku fabriku sprevádzali na jej ceste 65-ročnou históriou.

Číst dál...

„Dělat věci pořádně, nespokojit se s průměrností a nebýt líný.“ To jsou recepty na úspěch v podnikání od Ing. Michala Štěrby, generálního ředitele GZ Media, a.s.

GZ Media
Společnost GZ Media není na stránkách našeho magazínu poprvé. V Reportážích z průmyslu i jiných médiích je loděnická firma oprávněně dávána za jeden ze zářných příkladů toho, že i z „malých“ českých poměrů se dá dobýt celý svět a stát se naprostou špičkou v oboru. Generálního ředitele společnosti Ing. Michala Štěrby jsme se zeptali, jaká profesní filozofie stojí za tímto úspěchem nebo jak by měl vypadat ideální zaměstnanec jeho firmy.

Číst dál...

Pro Benteler Maschinenbau CZ s.r.o. jsou největší hodnotou zaměstnanci

bentelerSpolečnost Benteler Maschinenbau CZ s.r.o. podporuje své zákazníky cestou inovativních řešení. Firma vyvíjí a realizuje řešení, jak převést nejnovější procesy do výroby s nejvyšší možnou efektivitou. Benteler Maschinenbau chápe, že každý úspěch začíná u lidí. Její zaměstnanci navrhují zákazníkům řešení, která znamenají rozdíl. S jednatelem společnosti Radovanem Koutem jsme hovořili i o tom, jaké projekty stojí pro Benteler Maschinenbau na horizontu příštích let.

Číst dál...

Reklamní blok

image

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY
Více informací zdeimage

Informační systém pro správu energetickýc komodit.
Více informací zde

image

Největší stavební veletrh v České republice
Více informací zde