Hledáte správnou WiFi síťovou platformu pro Vaši společnost, řešíte radiové vlastnosti, adaptibilitu na prostředí? Máte problémy se signálem ve výrobních halách nebo skladech, kde je velké množství kovových ploch, které omezují signál WiFi? Nechcete investovat do budování nákladné technologie a chcete si celé řešení pronajmout jako službu na klíč?

Ruckus Wireless přináší nepřekonané rádiové vlastnosti i v náročných prostředích díky unikátní technologii adaptivní antény, které směruje signál do potřebného místa. Oproti ostatním výrobcům, kteří pouze implementují referenční design bez diferenciace a soustředí se na méně podstatné vlastnosti bezdrátového systému, systém ZoneFlex™ přináší zákazníkům neuvěřitelné rozdíly ve výkonu a kapacitě. Ruckus dále nabízí možnost rozšíření vysílacích bodů o IoT technologie, které můžete využit např. pro instalaci různých čidel, senzorů nebo lokalizačních technologií. Díky této unikátní možnosti je pro Vás tzv. “internet věcí" snadno dostupnou technologií bez nutnosti budovat další technologie.

Každý projekt je pro nás unikátní a jeho průběh je pečlivě naplánován a realizován. První fáze projektu předpokládá proměření stávajícího pokrytí a vyhodnocení signálových potřeb. Následuje návrh nové topologie vysílacích bodů a její odsouhlasení. Samotnou investici bud řešíme dodávkou na klíč s následných návrhem servisních a monitorovacích služeb nebo je možné sjednat pořízení formou služby v tzv. MSP programu. Takové řešení je podobné jako operativní leasing a po celou dobu se nemusíte o nic starat. Po dokončení realizace se provádí opět monitoring signálu a vyhodnocení rozdílu proti počátečnímu stavu.

Společnost NetSERV, s.r.o. se sídlem v Mikulově jako certifikovaný implementační partner nabízí služby v oblasti budování datových sítí již bezmála 20let a pro oblast WiFi technologií implementuje technologie od společnosti Ruckus Wireless do náročných prostředí jako jsou průmyslové haly, kancelářské budovy, hotely, kongresová centra a jiné. Tam, kde běžně dostupné přístupové body nedokáží splnit očekávání jsou technologie od Ruckusu správnou volbou. Technologie dokáže obsluhovat i stovky komunikujících zařízení v jeden okamžik a díky tomu se hodí např. na pokrytí kongresových center, kde je velká hustota klientů a běžné technologie již nedovedou takový provoz obsloužit. Společnost Ruckus myslí i na menší klienty, kde nabízí ucelené portfolio produktů, které nejsou cenově náročné na pořízení.

Změříme vaši WiFi síť a navrhneme ideální řešení.

NetSERV, s.r.o.
Pavlovská 531/46, 692 01 Mikulov
tel.: 539 029 029
e-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
www.netserv.cz