fbpx

Společnosti Doosan Portable Power (DPP) a Kompresory PEMA oznámily uzavření distribučního kontraktu. Kompresory PEMA budou distribuovat generátory, kompresory a osvětlovací stožáry značky DPP. Kontrakt byl uzavřen na 5 let s možností dalšího prodloužení.

Kompresory PEMA je rize českou společností s tradicí a zkušenostmi na trhu již od roku 1992. Kromě prodeje se zaměřuje i na půjčovnu a servis. Od uzavření kontraktu pro značku DPP si hodně slibuje: „Jsme rádi, že můžeme našim zákazníkům nabídnout velmi kvalitní produkty značky Doosan Portable Power, s kterými máme výborné zkušenosti. Zároveň nás těší, že můžeme na trhu podpořit stroje, které jsou vyvíjeny a vyráběny v České republice," říká Ondřej Smetana, ředitel společnosti Kompresory PEMA.

Olivier Rasmont, obchodní ředitel Doosan Portable Power EMEA dodává: „Český trh má podle nás díky rostoucí ekonomice a velkému množství stavebních projektů další potenciál rozvoje, zvláště pak v segmentu kompresorů. Společnost Kompresory PEMA je zkušený distributor se skvělou znalostí místních podmínek. Přesto, že jsme teprve na začátku spolupráce, PEMA na trh dodala již desítku kompresorů 7/53R, které jsou zákazníky oceňovány především svou legendární životností, výkonem a všestranností."

Ve společnosti Kompresory PEMA se o své zákazníky stará více než 35 pracovníků v centrále v Pelhřimově a v několika pobočkách po celé České republice.

Pod značku Doosan Portable Power patří výroba a prodej generátorů, kompresorů a osvětlovacích věží. Vývoj a testování produktů DPP probíhá v centrále Doosan Bobcat EMEA ve středočeské Dobříši. V Ćeské republice zaměstnává třicítku odborníků, kteří mají na starosti celý region Evropy, Blízkého východu a Afriky.

Doosan Portable Power je součástí Doosan Bobcat EMEA, resp. Doosan Group. Ta byla založena v roce 1896 v Koreji a v současnosti má široké portfolio průmyslových aktivit – od výroby turbín pro elektrárny až po odsolovací zařízení či motory pro velké zaoceánské nákladní lodě. V ČR stojí za značkou Bobcat pro kompaktní stavební a zemědělské stroje, pod značkou Doosan pak vyvíjí a prodává těžkou stavební techniku.

Pro další informace o Doosan Portable Power navštivte https://www.doosanportablepower.com/ nebo kontaktujte distributora pro ČR, společnost Kompresory PEMA na https://kompresorypema.cz/.

 

Diskuze

Doporučujeme

Z Dubaje do Zlína. Logio přiveze kousek Expa i na Fenomén

V pražském Logiu bouchali před Vánocemi šampaňské hned dvakrát. Poprvé, když se řediteli týmu Research & Development Martinu Plajnerovi narodil syn. Podruhé, když se tým dozvěděl, že vyrazí reprezentovat Českou republiku na dubajské EXPO.

Pod výstavištěm vedou teplo nové horkovody

Více než třemi kilometry nových horkovodů nahradily vloni Teplárny Brno staré parovodní rozvody na výstavišti. Náročná rekonstrukce zdejší sítě byla výsledkem dohody společnosti s Veletrhy Brno (BVV) a její součástí byl i odkup rozvodů do majetku tepláren. „Usnadňuje se tak do budoucnosti zásobování teplem, ale i chladem, který je v nabídce Tepláren Brno novinkou, budoucích rozvojových území navazujících na páteřní trasy vedené v areálu. A to včetně budované multifunkční haly,“ upřesnila brněnská primátorka Markéta Vaňková. Společnost BVV má navíc o starost méně, provoz horkovodů i jejich servisní údržbu budou totiž nadále zajišťovat teplárny.