fbpx

Pivovar Krušovice poskytl pomoc obyvatelům ve své domovské obci v souvislosti s omezením šíření rizika nákazy koronavirem. Jeden a půl litrové PET lahve, jež jsou běžně plněny pivem, poslouží jako nádoby k distribuci dezinfekce. Mezi občany Krušovic se tak dostane 600 kusů lahví s dezinfekčním roztokem.

Využití prázdných PET lahví k plnění dezinfekcí pro následnou distribuci mezi občany obce Krušovice napadlo Michala Rouče, ředitele pivovaru Krušovice, když se dozvěděl, že obec potřebuje nádoby na potřebnou tekutinu pro své obyvatele. „Jsme rádi, že se může pivovar zapojit svými prostředky do aktivní pomoci obyvatelům obce. Věříme, že každá taková podpora má smysl," uvedl Michal Rouč.

„Darované prázdné PET lahve nám pomohou při rychlém zásobení dezinfekce našich občanů a zároveň ušetří obci náklady, které by byly s objednávkou nádob spojené. Spolupráci s místním pivovarem jsme uvítali a těší nás, že nám v těchto časech nabídli proaktivně pomocnou ruku," dodává starostka obce Krušovice Markéta Fröhlichová.

Diskuze

Doporučujeme

Bobcat na Demo Days představuje tři nové koncepty nakladačů

Letošní akce Bobcat Demo Days přivítá zákazníky, prodejce a novináře z celé Evropy, Středního východu a Afriky (EMEA), kteří se chtějí podívat na to nejnovější, co Bobcat nabízí. Patří sem i premiéra stroje Bobcat S7X, který je prvním plně elektrickým smykem řízeným nakladačem na světě. Je jedním ze tří nových konceptů nakladačů předváděných na této akci. Návštěvníci se také mohou seznámit se zajímavými technologickými novinkami, například inovovaným ovládáním Bobcat MaxControl.

Vzduch je naše moře

V letošním roce si připomeneme 105 let od vzniku samostatné Československé republiky a zároveň také výročí počátku leteckého průmyslu v novém státě. Letecký průmysl představuje významnou tradici a vždy stál v popředí technického a technologického vývoje – pro každou zemi je výkladní skříní technické úrovně, vzdělání a dovedností lidí, bez nichž by úspěchy a dlouhodobá tradice v tomto oboru byly nemyslitelné.