fbpx

V reakci na následky ničivého tornáda, které koncem června zasáhlo obce na Hodonínsku a Břeclavsku poskytla společnost Doosan Bobcat EMEA, výrobce stavebních strojů se sídlem v Dobříši, finanční i materiální pomoc. Pomáhájí však i sami zaměstnanci.

První poskytnutá pomoc, smykem řízený nakladač Bobcat, putoval na Moravu hned následující den po zásahu tornáda a to prostřednictvím hasičského záchranného sboru v Příbrami.

Díky rychlé a flexibilní reakci společnosti Doosan Bobcat jsme byli schopni doplnit chybějící techniku a téměř okažitě ji poslat tam, kde byla nejvíce potřeba. Jejich podporu jsme využili i o víkendu, kdy nám pomáhali se servisním zásahem u jednoho z našich strojů,“ řekl plk. Ing. Tomáš Horvát, Ph.D., ředitel územního odboru Příbram, rada HZS Středočeského kraje.

Následně firma poslala na Moravu další pětici strojů včetně operátorů, kteří v Moravské Nové Vsi, pomáhali téměř dva týdny nejen s odklízecími, ale především se stavebními pracemi. 

Společnost Doosan Bobcat nadále přispěla odesláním finančního daru v hodnotě 1 milion korun prostřednictvím humanitární organizace ADRA.

Vedle oficiální firemní podpory se do pomoci zapojují i sami zaměstnanci, a to jak finančně, tak osobně přímo na místě.

Další informace o společnosti Doosan Bobcat a jejích produktech naleznete na webu bobcat.com nebo přímo na bobcat.cz - webu distributora pro ČR, společnosti Bobcat CZ, a.s.

Diskuze

Doporučujeme

Zákazníkům poskytujeme veškerý možný servis, covid nás nezastavil

Společnost ZEBR s.r.o. sídlící v malebné krajině Pálavy se zabývá produkcí strojů na žaluzie. Jednatel společnosti Richard Zelinka vidí budoucnost společnosti i přes současnou obtížnou epidemiologickou situaci pozitivně. I v pandemii se totiž společnosti dařilo dobře fungovat, a dokonce posilovat pozici v Mexiku.

Tým nevidomých vytvořil vlastní služby pro seniory i firmy

Začalo to službou pro seniory, dnes se organizace pod hlavičkou Spolu s vámi, z.ú., zabývá i osvětovými a zábavnými workshopy a teambuildingovými aktivitami. Nebylo by na tom nic zvláštního, kdyby zakladateli a provozovateli služby Návštěvy POTMĚ nebyli výhradně mladí lidé se zrakovým handicapem.