fbpx

CEE Automotive Supply Chain 2021 je organizován nejvlivnějšími organizacemi v automobilovém průmyslu v regionu. Přináší jedinečnou příležitost seznámit se s nejnovějšími trendy v dodavatelském řetězci, logostice a kvalitě.

Objevte nové partnery, jejich produkty a služby, poznejte nová řešení. CEE Automotive Supply Chain 2021 je kombinací konference, výstavy, networkingu a organizovaných B2B setkání. Akce je určena pro výrobce, dodavatele a subdodavatele v automobilovém průmyslu.

Před akcí si mohou účastníci vybrat partnery pro předem naplánovaná B2B setkání, aby prodiskutovali možnosti rozvoje obchodních vztahů.

Využijte příležitosti a staňte se součástí exkluzivní akce pro přední představitele automobilového průmyslu nejen z regionu V4.

  • Nechte se inspirovat profesionály z oboru
  • Najděte potenciální obchodní a technologické partnery
  • Prezentujte. diskutujte a rozvíjejte nové projektové nápady na mezinárodní úrovni
  • Propagujte své produkty, technologie a know-how
  • Iniciujte přeshraniční spolupráci


Pro více informací prosím kontaktujte Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. nebo navštivte
www.ceeautomotive.eu

Diskuze

Doporučujeme

Rakovina jako mitochondriální metabolická nemoc

Babiš chce miliardy na onkologické centrum. Americký profesor Thomas Seyfried přitom zná řešení, které zdaleka tolik nestojí.

27. ročník odborné konference Dny teplárenství a energetiky ukázal, že české teplárenství ušlo velký kus cesty. V cíli ale rozhodně není

Podobně jako v loňském roce, i letos otevřel konferenci místopředseda vlády a ministr průmyslu a obchodu Karel Havlíček. Připomněl, že teplárenství se dotýká 1,7 mil. domácností v ČR, což z něj dělá z jeho pohledu nejdůležitější energetickou výzvu do následujících let.