fbpx

V týdnu od 27.9.2021 jsme uskutečnili náš vnitřní průzkum, ve kterém bylo osloveno 300 průmyslových firem, aby se vyjádřily, jakou politickou stranu volili členové jejich managementu. Tyto firmy dohromady zaměstnávají více než 50 tisíc lidí. Celkový počet respondentů, kteří nám v naší anketě odpověděli, je 200.

Pravidelně a dlouhodobě spolupracujeme hlavně s průmyslovými firmami, které spadají do kategorie malý a střední podnik (MSP). MSP jsou páteří každé správně fungující ekonomiky, v ČR tvoří 99 procent všech společností a zaměstnávají necelé dvě třetiny všech zaměstnanců.

Diskuze

Doporučujeme

Z Dubaje do Zlína. Logio přiveze kousek Expa i na Fenomén

V pražském Logiu bouchali před Vánocemi šampaňské hned dvakrát. Poprvé, když se řediteli týmu Research & Development Martinu Plajnerovi narodil syn. Podruhé, když se tým dozvěděl, že vyrazí reprezentovat Českou republiku na dubajské EXPO.

Pod výstavištěm vedou teplo nové horkovody

Více než třemi kilometry nových horkovodů nahradily vloni Teplárny Brno staré parovodní rozvody na výstavišti. Náročná rekonstrukce zdejší sítě byla výsledkem dohody společnosti s Veletrhy Brno (BVV) a její součástí byl i odkup rozvodů do majetku tepláren. „Usnadňuje se tak do budoucnosti zásobování teplem, ale i chladem, který je v nabídce Tepláren Brno novinkou, budoucích rozvojových území navazujících na páteřní trasy vedené v areálu. A to včetně budované multifunkční haly,“ upřesnila brněnská primátorka Markéta Vaňková. Společnost BVV má navíc o starost méně, provoz horkovodů i jejich servisní údržbu budou totiž nadále zajišťovat teplárny.