fbpx

V týdnu od 27.9.2021 jsme uskutečnili náš vnitřní průzkum, ve kterém bylo osloveno 300 průmyslových firem, aby se vyjádřily, jakou politickou stranu volili členové jejich managementu. Tyto firmy dohromady zaměstnávají více než 50 tisíc lidí. Celkový počet respondentů, kteří nám v naší anketě odpověděli, je 200.

Pravidelně a dlouhodobě spolupracujeme hlavně s průmyslovými firmami, které spadají do kategorie malý a střední podnik (MSP). MSP jsou páteří každé správně fungující ekonomiky, v ČR tvoří 99 procent všech společností a zaměstnávají necelé dvě třetiny všech zaměstnanců.

Diskuze

Doporučujeme

Brno představilo nové směry mikroskopie v průmyslu i medicíně

V oblasti mikroskopie patří české firmy i výzkumné týmy mezi nejlepší na světě. Především elektronová mikroskopie dnes dosahuje úspěchů v jiných odvětvích české společnosti nevídaných. Asi čtvrtina celosvětových výdajů za elektronové mikroskopy jde za přístroji vyráběnými brněnskými firmami. V Ústavu přístrojové techniky AV ČR v Brně zase působí vědkyně Šárka Mikmeková, která svým výzkumem v oblasti ztenčování plechů ohromila i japonské odborníky a jako první vědec z České republiky získala prestižní ocenění od Japan Institute of Metals and Materials. Není tedy překvapením, že právě Brno hostilo 6. a 7. října dvě významné konference zaměřené na moderní mikroskopii. Akce pořádal Český optický klast.

TÜV SÜD Czech: Bezpečnost při používání a provozu ocelových konstrukcí je klíčová. Naši inspektoři se postarají o kompletní servis

Nedestruktivní zkoušení ocelových konstrukcí a svarových spojů je dnes běžnou součástí procesu výroby nových komponent, výrobků a konstrukcí. Víte, že je stejně důležité také při údržbě a revizích ocelových konstrukcí? My v TÜV SÜD Czech tyto kontroly nabízíme jako součást našich služeb.