fbpx

V týdnu od 27.9.2021 jsme uskutečnili náš vnitřní průzkum, ve kterém bylo osloveno 300 průmyslových firem, aby se vyjádřily, jakou politickou stranu volili členové jejich managementu. Tyto firmy dohromady zaměstnávají více než 50 tisíc lidí. Celkový počet respondentů, kteří nám v naší anketě odpověděli, je 200.

Pravidelně a dlouhodobě spolupracujeme hlavně s průmyslovými firmami, které spadají do kategorie malý a střední podnik (MSP). MSP jsou páteří každé správně fungující ekonomiky, v ČR tvoří 99 procent všech společností a zaměstnávají necelé dvě třetiny všech zaměstnanců.

Diskuze

Doporučujeme

Pozvánka na najväčšie stretnutie automotive dodávateľov v Česku a na Slovensku

Dovoľujeme si Vás pozvať na piaty ročník podujatia CEE Automotive Supply Chain, ktoré tvorí konferencia, B2B rokovania a networking. Minulý ročník, ktorý sa konal v Olomouci, navštívilo 300 delegátov z 9 krajín. Podujatie je určené pre dodávateľov a subdodávateľov do automobilového a pridruženého priemyslu.  

Zakladateľ Matador Group oslávil 90 rokov!

Dňa 7. júla 2022 oslávil Dr. h.c. Ing. Štefan Rosina životné jubileum 90 rokov. Bol to práve on, čo sa zaslúžil najskôr o rozvoj gumárenského priemyslu v Púchove a jeho transformáciu na modernú fabriku, ktorá prežila turbulentné deväťdesiate roky.