fbpx

Český startup Leitners poprvé na veřejnosti představí prototyp hybridních hodinek Ad Maiora, a to spolu s dalšími prestižními značkami, jako jsou Omega a IWC.

Startup Leitners si pro debut svého prototypu hybridních hodinek Ad Maiora vybral letošní ročník veletrhu SEW, kde tradičně vystavují i velké firmy jako Citizen, Omega a IWC. Zájemci z řad sběratelů hodinek a potenciálních zákazníků mají možnost si hodinky osobně prohlédnout a setkat se osobně s týmem Leitners.

Více informací naleznete zde.


 


Diskuze

Doporučujeme

Z Dubaje do Zlína. Logio přiveze kousek Expa i na Fenomén

V pražském Logiu bouchali před Vánocemi šampaňské hned dvakrát. Poprvé, když se řediteli týmu Research & Development Martinu Plajnerovi narodil syn. Podruhé, když se tým dozvěděl, že vyrazí reprezentovat Českou republiku na dubajské EXPO.

Pod výstavištěm vedou teplo nové horkovody

Více než třemi kilometry nových horkovodů nahradily vloni Teplárny Brno staré parovodní rozvody na výstavišti. Náročná rekonstrukce zdejší sítě byla výsledkem dohody společnosti s Veletrhy Brno (BVV) a její součástí byl i odkup rozvodů do majetku tepláren. „Usnadňuje se tak do budoucnosti zásobování teplem, ale i chladem, který je v nabídce Tepláren Brno novinkou, budoucích rozvojových území navazujících na páteřní trasy vedené v areálu. A to včetně budované multifunkční haly,“ upřesnila brněnská primátorka Markéta Vaňková. Společnost BVV má navíc o starost méně, provoz horkovodů i jejich servisní údržbu budou totiž nadále zajišťovat teplárny.