fbpx

Společnost Doosan Infracore Europe oznámila podpis exkluzivní dohody s Tobroco-Giant, lídrem na trhu kompaktních kolových nakladačů se sídlem v Nizozemsku. V rámci této dohody bude Tobroco-Giant vyrábět vybrané modely kompaktních kolových nakladačů v typických oranžových Doosan barvách. Pod značkou Doosan budou k dispozici zákazníkům v evropské prodejní síti. 

Chris Jeong, CEO, Doosan Infracore Europe, uvedl: “Jsme velmi potěšeni tímto novým partnerstvím. Doosan Infracore neustále inovuje a rozšiřuje nabídku svých produktů. Naši zákazníci nově získají přístup ke kompaktním kolovým nakladačům od renomovaného výrobce.”

Toine Brock, CEO, Tobroco-Giant řekl: “Právě oznámené partnerství s Doosan Infracore Europe je dalším milníkem v naší historii. Doosan je dobře známý svým důrazem na inovace a služby zákazníkům, což velmi rezonuje i s naší filozofií. Těšíme se, že společně ještě více rozšíříme trh kompaktních kolových nakladačů.

Doosan Infracore Europe představí první modely v hmotnostní třídě 3500 až 5000 kg v průběhu roku 2022. Celkově se bude jednat o pět modelů, které budou dostupné po celé Evropě a budou sloužit zákazníkům v sektorech jako jsou manipulace s materiálem, stavebnictví, segmentu půjčoven, terénních úprav či v zemědělství. Brzy budou rovněž zveřejněny detaily o nabídce příslušenství.

Pro více informací o stavebních strojích Doosan navštivte www.doosanequipment.eu nebo kontaktujte distributora pro ČR, společnost GARNEA a.s. na www.garnea-stavebni.cz. 


Diskuze

Doporučujeme

Z Dubaje do Zlína. Logio přiveze kousek Expa i na Fenomén

V pražském Logiu bouchali před Vánocemi šampaňské hned dvakrát. Poprvé, když se řediteli týmu Research & Development Martinu Plajnerovi narodil syn. Podruhé, když se tým dozvěděl, že vyrazí reprezentovat Českou republiku na dubajské EXPO.

Pod výstavištěm vedou teplo nové horkovody

Více než třemi kilometry nových horkovodů nahradily vloni Teplárny Brno staré parovodní rozvody na výstavišti. Náročná rekonstrukce zdejší sítě byla výsledkem dohody společnosti s Veletrhy Brno (BVV) a její součástí byl i odkup rozvodů do majetku tepláren. „Usnadňuje se tak do budoucnosti zásobování teplem, ale i chladem, který je v nabídce Tepláren Brno novinkou, budoucích rozvojových území navazujících na páteřní trasy vedené v areálu. A to včetně budované multifunkční haly,“ upřesnila brněnská primátorka Markéta Vaňková. Společnost BVV má navíc o starost méně, provoz horkovodů i jejich servisní údržbu budou totiž nadále zajišťovat teplárny.