fbpx

Mezinárodní železniční veletrh a konference RAIL BUSINESS DAYS se po letošním úspěšném ročníku v příštím roce stěhuje do Ostravy. Nový areál Trojhalí Karolina nabídne možnost dalšího rozvoje veletrhu.
Akce proběhne 5.–7. června 2023 a propojuje mezinárodní veletrh železničních i drážních vozidel pro širokou i odbornou veřejnost, odbornou konferenci a společenské setkání na B2B rovině, a to vše v jednom jediném areálu.

„Z důvodu chystaných stavebních úprav v Brně nelze pro další ročník veletrhu využít areálu BVV, neboť by již nebylo možné využít vlečku skrz město pro dopravu kolejových vozidel. Podařilo se nám však v tuzemsku téměř nemožné, a to najít nový areál v Ostravě, který vyhovuje našim velmi náročným požadavkům na prostor, kolejiště a je situován téměř v centru města. Za celý produkční tým mohu říci, že se opravdu těšíme na přípravu dalšího ročníku v areálu Trojhalí Karolina,“ představuje koncept akce Monika Svobodová, managing director RAIL BUSINESS DAYS.

„Koncept akce se nám velmi osvědčil. Veletržní část tak bude opět přístupná odborné i široké veřejnosti. Nabídne návštěvníkům vnitřní a venkovní expozice výrobců kolejových vozidel, provozovatelů železniční osobní i nákladní dopravy, subjektů a společností zaměřených na správu a výstavbu infrastruktury, vývojových a výzkumných subjektů, veřejných dopravních institucí i úřadů. Jedním z velkých lákadel, nejen pro návštěvníky z řad veřejnosti, bude zajisté znovu venkovní expozice železničních kolejových vozidel a další techniky. Na stovkách metrech kolejí se přímo v areálu představí až desítky osobních, nákladních i dalších speciálních vozidel,“ dodává Robert Pagan, managing director RAIL BUSINESS DAYS.

Neformální zóna poté nabídne přítomným zástupcům společností a institucí možnost kdykoli během dne navázat na veletržní a konferenční program a uskutečnit nerušené osobní setkání na bázi B2B či B2G.

Pro více informací navštivte naše webové stránky www.railbusinessdays.cz.


Diskuze

Doporučujeme

GetFix spustil novou službu, firmám se postará o vozový park

Internetový vyhledávač autoservisů GetFix spustil novou službu zaměřenou na firemní zákazníky, kterým se kompletně postará o servisní správu jejich vozového parku. Systém za firmy zajistí pravidelný servis, výměny oleje, upozorní na konec platnosti STK nebo zařídí přezutí na zimní pneu.

První konference věnovaná marketingu a obchodu v B2B potvrdila zájem o téma mezi profesionály

V Praze se uskutečnila vůbec první B2B konference v České republice, která poukázala na důležitost spolupráce marketingu a obchodu. Vysokou úroveň celodenního programu, výběr řečníků a témat ocenilo více než 200 návštěvníků z řad specialistů, což potvrdilo, že zde konference s tímto zaměřením scházela.