fbpx
  • Mottem nové značky bude “Move onwards to the future with innovation” (Inovacemi vpřed do budoucnosti)
  • Podrobnosti budou zveřejněny v rámci online akce v únoru a v rámci světového veletrhu CONEXPO-CON/AGG v březnu

Hyundai Doosan Infracore (HDI) představuje novou značku pro stavební stroje ‘DEVELON’, která nahradí dosud používanou značku DOOSAN. K této změně dochází rok a půl po začlenění HDI do struktury koncernu HD Hyundai. Ke změně globální identity značky dochází od 18. ledna 2023.

DEVELON je kombinací anglických slov ‘Develop’ (rozvinout) a ‘Onwards’ (vpřed). Symbolizuje odhodlání společnosti HDI dále inovovat a rozvíjet své produkty pro budoucnost.

Tato změna byla plánována již od změny vlastnické struktury v srpnu 2021. Nová značka je důležitým milníkem ve snaze společnosti stát se hlavním hráčem na poli stavebních strojů. S novou značkou DEVELON přichází i nový vizuální styl strojů.

“Naše tři divize stavebních strojů již upevnily svá postavení klíčového pilíře obchodních aktivit HD Hyundai a vybudovaly pevný základ pro dosažení hlavních cílů a možné synergie v rychle se měnícím globálním ekonomickém prostředí,” uvedl Cho Young-cheul, generální ředitel HDI. “DEVELON bude lídrem na rychle se rozvíjejícím trhu elektrifikace a automatizace, a i nadále bude první volbou pro naše zákazníky.”

HDI plánuje představit více detailů k nové značce v rámci své virtuální akce ‘New Brand Showcase’ na sociálních sítích v průběhu února. Ukázka strojů s novou značkou DEVELON bude pak k dispozici v rámci veletrhu CONEXPO-CON/AGG 2023, který se uskuteční v Las Vegas, USA letos v březnu.


 
 
 

Diskuze

Doporučujeme

Investiční skupina CREDITAS významně posiluje v energetice. Získala čtyři elektrárny ve Velké Británii

Skupina CREDITAS finančníka Pavla Hubáčka vstupuje na britský trh. Koupila 100% obchodní podíl v britské části energetické skupiny InterGen. Ta je na britských ostrovech jedním z největších nezávislých výrobců elektřiny. Výrobní kapacita jejích čtyř moderních paroplynových elektráren překračuje 2 800 megawattů. Cenu transakce strany nezveřejnily.

Vynálezci kompaktního nakladače Bobcat byli uvedeni do národní síně slávy vynálezců USA

Bratři Cyril a Louis Kellerovi, kteří vynalezli první kompaktní nakladač na světě (později známý jako smykem řízený nakladač Bobcat), byli v roce 2023 uvedeni do Národní síně slávy vynálezců (National Inventors Hall of Fame, NIHF) v USA. Tato prestižní instituce každoročně oceňuje vynálezce, podporuje kreativitu a rozvíjí ducha inovací a podnikání.