fbpx
  • Mottem nové značky bude “Move onwards to the future with innovation” (Inovacemi vpřed do budoucnosti)
  • Podrobnosti budou zveřejněny v rámci online akce v únoru a v rámci světového veletrhu CONEXPO-CON/AGG v březnu

Hyundai Doosan Infracore (HDI) představuje novou značku pro stavební stroje ‘DEVELON’, která nahradí dosud používanou značku DOOSAN. K této změně dochází rok a půl po začlenění HDI do struktury koncernu HD Hyundai. Ke změně globální identity značky dochází od 18. ledna 2023.

DEVELON je kombinací anglických slov ‘Develop’ (rozvinout) a ‘Onwards’ (vpřed). Symbolizuje odhodlání společnosti HDI dále inovovat a rozvíjet své produkty pro budoucnost.

Tato změna byla plánována již od změny vlastnické struktury v srpnu 2021. Nová značka je důležitým milníkem ve snaze společnosti stát se hlavním hráčem na poli stavebních strojů. S novou značkou DEVELON přichází i nový vizuální styl strojů.

“Naše tři divize stavebních strojů již upevnily svá postavení klíčového pilíře obchodních aktivit HD Hyundai a vybudovaly pevný základ pro dosažení hlavních cílů a možné synergie v rychle se měnícím globálním ekonomickém prostředí,” uvedl Cho Young-cheul, generální ředitel HDI. “DEVELON bude lídrem na rychle se rozvíjejícím trhu elektrifikace a automatizace, a i nadále bude první volbou pro naše zákazníky.”

HDI plánuje představit více detailů k nové značce v rámci své virtuální akce ‘New Brand Showcase’ na sociálních sítích v průběhu února. Ukázka strojů s novou značkou DEVELON bude pak k dispozici v rámci veletrhu CONEXPO-CON/AGG 2023, který se uskuteční v Las Vegas, USA letos v březnu.


 
 
 

Diskuze

Doporučujeme

TOMATEX řídí své podnikové procesy s ERP QAD

foto: TOMATEX Otrokovice a.s.

Firma TOMATEX Otrokovice a.s., člen skupiny CIDEM Holding, výrobce interiérových dílů pro automobilový průmysl a zpracovatel textilních materiálů a usní se rozhodl pro implementaci ERP QAD. Smlouvu o implementaci podepsal TOMATEX na jaře se společností Minerva ČR.

Nový sklad na Pardubicku za půl miliardy korun je řízený pomocí indukce

foto: MD logistika

Společnost MD logistika uvádí do provozu svůj největší sklad pro suché zboží. Hala pro 40 tisíc paletových míst využívá pro naskladňování techniku řízenou pomocí indukce. Vybudování skladu představuje pro firmu investici blížící se půl miliardě korun. Téměř tři čtvrtiny plochy bude využívat společnost JUSDA Europe pro spotřební elektroniku a součástky do automobilového průmyslu. Sklad vybudovala pardubická stavební firma MARHOLD během jednoho roku.