Průmysl

Největší světový výrobce elektronových mikroskopů FEI Czech Republic s.r.o. i nadále roste

Thermo FischerMikroskopy a další přístroje vyráběné ve FEI Czech Republic už dávno neslouží výhradně v medicíně, ale i v průmyslu. Těžařům například pomáhají mikrotomografy pomocí rentgenového záření zkoumat horniny a navrhovat optimální metody těžby. Kombinace moderních technologií z mikroskopů dělá všestranná zařízení, která odhalí i zdánlivě neodhalitelné. Ve FEI Czech Republic s.r.o. o tom vědí své – však jde také o největšího světového výrobce mikroskopů. Exkluzivní rozhovor pro Reportáže z průmyslu tentokrát poskytl ředitel výroby Ing. Hynek Peřina.

Marius Pedersen a.s. čekají další velké projekty

Marius PedersenMarius Pedersen a.s. je 100% dceřinou společností dánské firmy Marius Pedersen A/S. Společnost poskytuje špičkové služby v oblasti životního prostředí pro komunální a průmyslové zákazníky v Dánsku, Česku i Slovensku. Díky technologické vybavenosti a schopnostem zajišťovat služby komplexně patří k lídrům na českém trhu v této oblasti. Na to, jak se aktuálně firmě daří, jaké investice plánují pro letošní rok a zda je čekají další velké projekty, jsme se v exkluzivním rozhovoru pro Reportáže z průmyslu zeptali obchodního ředitele Ing. Pavla Borůvky.

Číst dál...

Modulové stavby společnosti TOUAX s.r.o. pomáhají řešit firmám problémy s prostorem – dokládají to konkrétní realizace

TOUAXTOUAX s.r.o. se specializuje na projektování, průmyslovou výrobu a stavbu dočasných nebo trvalých objektů stavebnicovým systémem modulů. Firmy jimi řeší například nedostatek ubytovacích či kancelářských prostor nebo nutnost rozšířit výrobní plochu. V tomto i minulém roce TOUAX realizoval celou řadu zakázek pro tuzemské i zahraniční společnosti. Často šlo o firmy působící v automobilovém průmyslu, v němž je Česko evropskou velmocí a co do počtu zaměstnanců mu patří druhé místo hned po Německu. Vybrali jsme z nich čtyři, abychom ukázali variabilitu a komplexnost modulových staveb TOUAX.

Číst dál...

SAPELI, a.s. – dveře k úspěchu

SAPELISpolečnost SAPELI je jedničkou na trhu interiérových dveří a zárubní v České republice. Svým zákazníkům nabízí ucelenou škálu dveří od základních foliovaných přes klasické dýhované až po luxusní modely ve vysokém lesku či prosklené stěny na míru. Neustále si drží vysokou úroveň designu a vynikající kvalitu svých produktů. Mimo Českou republiku úspěšně působí na Slovensku, v Rakousku, Německu. O novinkách v SAPELI jsme hovořili s generálním ředitelem společnosti Ing. Václavem Bradáčem.

Číst dál...

Reklamní blok

image
Reklama

PC Help
Více informací zdeimage
Reklama

Mezinárodní veletrh drážní techniky, výrobků a služeb pro potřeby železniční a městské kolejové dopravy.
Více informací zde

image
Reklama

28. Mezinárodní stavební veletrh
Více informací zde
image
Reklama

Mezinárodní strojírenský veletrh je nejvýznamnější průmyslový veletrh ve střední Evropě.
Více informací zde