Faurecia Exhaust Systems zahájila nové projekty

ASTOSZávod společnosti Faurecia Exhaust Systems s.r.o. v Bakově nad Jizerou je hodnocen jako jeden z nejlepších ve střední Evropě, a proto do něj neustále proudí nové projekty. V současné době se výroba zaměřuje hlavně na „cold end“, což je část výfuku za katalyzátorem až po koncovku. Bakovský závod patří do skupiny Faurecia, která je světovým lídrem ve vývoji a výrobě automobilových sedadel, interiérových systémů a technologií pro regulaci emisí. S ředitelem závodu v Bakově Adamem Kupiecem jsme hovořili o změnách ve výrobě.

Číst dál...

Česká zbrojovka a.s. úročí tvrdou práci a správná rozhodnutí

ASTOSIng. Lubomír Kovařík, MBA, předseda představenstva a prezident společnosti, přibližuje důležité faktory, které stojí za současným příznivým fungováním podniku. Nejen o tom, která rozhodnutí přispěla k úspěšné cestě České zbrojovky ke stále rostoucímu počtu zákazníků, si můžete přečíst v našem exkluzivním rozhovoru pro Reportáže z průmyslu.

Číst dál...

ASTOS Machinery se bez vývoje neobejde

ASTOSAkciová společnost ASTOS Machinery se zabývá výrobou dopravníkových systémů a celých automaticky řízených linek k lisům. Dalšími oblastmi jsou filtrační zařízení pro strojírenství a krytování strojů. Díky zkušenostem a odbornosti konstruktérů firma projektuje a realizuje celé projekty pro strojírenský i automobilový průmysl. ASTOS Machinery se zaměřuje na sofistikovaná i velmi individuální řešení pro technologicky náročné provozy. S generálním ředitelem společnosti Ing. Michaelem Ondraschekem jsme hovořili zejména o těchto projektech.

Číst dál...

Reklamní blok

image

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY
Více informací zdeimage

Informační systém pro správu energetickýc komodit.
Více informací zde

image

Největší stavební veletrh v České republice
Více informací zde