fbpx

Doosan Infracore Europe B.V. oznámila uzavření dohody se společností CEMEX, jedním z předních dodavatelů stavebních materiálů na světě, o rekordní dodávce 100 kusů kolových nakladačů.

V rámci této dohody byl Doosan potvrzen v roli výhradního dodavatele kolových nakladačů pro CEMEX v rámci celé Evropy. Nové nakladače budou určeny pro aktivity společnosti ve Francii, Velké Británii, Německu, Španělsku, Polsku a také v České republice.

CEMEX je společností působící na celém světě v oboru stavebních materiálů a nabízí vysoce kvalitní produkty a spolehlivé služby. Společnost CEMEX má za sebou bohatou historii poskytování kvalitních služeb svým zákazníkům, a to prostřednictvím inovativních stavebních řešení, efektivních postupů a snahy propagovat udržitelnou budoucnost.

Pro více informací o stavebních strojích Doosan navštivte www.doosanequipment.eu nebo kontaktujte distributora pro ČR, společnost GARNEA a.s. na www.garnea-stavebni.cz.

Další informace o společnosti CEMEX naleznete zde.

Diskuze

Doporučujeme

Další rekordní dodávka strojů Bobcat pro DEK Půjčovnu

Výrobce Doosan Bobcat EMEA a výhradní distributor společnost Bobcat CZ, a.s. pro Českou republiku oznámily druhou rekordní dodávku stavebních strojů. DEK Půjčovna, součást skupiny DEK Stavebniny, objednala dalších 76 strojů Bobcat.

Jak rok 2020 změnil vnímání bezpečnosti a jaké jsou trendy tohoto oboru? To prozradí veletrh FOR ARCH

Praha, 3. srpna 2020 – Letos pojem bezpečnost změnil svůj význam. Změnily ho epidemie, karanténa, home office, kybernetické útoky. S tím související opatření spolu se stále vysokým procentem krádeží dávají smysl tématu bezpečnost na stavebním veletrhu FOR ARCH, který se bude konat v PVA EXPO PRAHA od 22. do 26. září. Tradiční rozšíření o požární bezpečnost, související osvětlení, chytré instalace i výstavu FOR CITY zaměřenou na inovace pro města, obce a regiony tvoří zajímavou synergii. Oficiálními vozy veletrhu jsou automobily značky FORD. Generálním partnerem veletrhu FOR ARCH je Skupina ČEZ.