Setkání lídrů českého DEVELOPMENTU 2018 - 11. června 2018

11. června se v Institutu plánování a rozvoje hlavního města Prahy koná klíčová událost developerského trhu - Setkání lídrů českého DEVELOPMENTU 2018. Aktuálně je registrováno přes 200 vedoucích představitelů developerských společností a vybraných zástupců veřejného sektoru.

Číst dál...

ATMB si vybrala společnost Eaton k zajištění monitorování své periferní sítě v reálném čase

eaton
Silniční síť jako žádná jiná. Jméno Mont Blanc evokuje obrazy hor pokrytých sněhem, luxusních značek a výšky alpské sofistikovanosti. To je obraz, který se stejně tak týká společnosti, která má za úkol udržovat v provozu životně důležité silniční sítě mezi Francií, Švýcarskem a Itálií. A tyto silnice jsou dobře využívány: každý den 40 000 řidičů používá silniční síť společnosti ATMB - 130 km dálnic a rychlostních silnic ve Francii, Švýcarsku a Itálii, průměrně 5 000 vozidel cestuje pod nejvyšším vrcholem Evropy přes světově proslulý, 11,6 km dlouhý tunel Mont Blanc.

Číst dál...

Česká firma EnergyCloud vyvíjí unikátní rychlonabíječky elektromobilů pro domácnosti

EnergyCloud


Rozvoj elektromobility v České republice brzy může dostat nový impuls. Plzeňská firma EnergyCloud, která vyrábí domácí baterie na ukládání energie, totiž pracuje na vývoji unikátních rychlonabíječek. Nabíjení elektromobilu v domácích podmínkách dnes trvá až 12 hodin, společnost EnergyCloud chce dobu nabíjení stlačit na hodinu, a to za využití energie z obnovitelných zdrojů. Domácí rychlonabíječky by se na trh měly dostat příští rok.

Číst dál...

Reklamní blok

image

HLEDÁME NOVÉ KOLEGY
Více informací zdeimage

Informační systém pro správu energetickýc komodit.
Více informací zde

image

Největší stavební veletrh v České republice
Více informací zde