Inzerce
Aktuality - Zednické klání 2024: Wienerberger opět v roli hlavního partnera, představil i zdicího robota
21. května 2024

Zednické klání 2024: Wienerberger opět v roli hlavního partnera, představil i zdicího robota

Už druhým rokem se podílel Wienerberger na organizaci celostátní soutěže odborných dovedností učňů „Zednické klání“. Finále se konalo 15. a 16. května v Praze, na Dvořákově nábřeží u Nemocnice na Františku. Vítězství si nakonec odnesl tým ze Střední průmyslové školy strojní a stavební, Tábor. V těsném závěsu skončil tým ze Střední průmyslové školy stavební Valašské Meziříčí a třetí příčku obsadili žáci ze Stredné odborné školy stavebné Nitra. 
Inzerce Reklama - HK
Aktuality - GUMEX: Naše produkty pomáhají zajišťovat bezpečnost na železnici
20. května 2024

GUMEX: Naše produkty pomáhají zajišťovat bezpečnost na železnici

Ve snaze o nízkouhlíkovou dopravu putují do rozvoje železniční dopravy v České republice značné finanční prostředky. S rozvojem vysokorychlostních tratí jich bude zapotřebí ještě více. Zapomínat by se ale nemělo ani na zvyšování bezpečnosti v železniční dopravě. Společnost GUMEX se společně s výrobci železničních vozů a lokomotiv soustřeďuje především na požární bezpečnost a dodává široký sortiment samozhášivých profilů, těsnění, hadic a podlahovin.
Aktuality - Postarejte se o své zákazníky a oni se postarají o vás
16. května 2024

Postarejte se o své zákazníky a oni se postarají o vás

Setkáváme se u třetího pokračování volného seriálu s Karlem Kopůncem, tvůrcem Nové Metody Prodeje 3.0, tentokrát nad otázkou Proč amatéři smlouvají a vyjednávají a profesionální obchodníci obchodují?
Aktuality - Gebrüder Weiss se opět umístil mezi TOP 100 obdivovanými firmami Česka
15. května 2024

Gebrüder Weiss se opět umístil mezi TOP 100 obdivovanými firmami Česka

Logistická společnost Gebrüder Weiss se i letos umístila v prestižním žebříčku 100 Obdivovaných firem ČR v odvětví Doprava. Výsledky 25. ročníku žebříčku 100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČESKÉ REPUBLIKY vyhlásilo CZECH TOP 100 dne 17. dubna v pražském Obecním domě. 
Aktuality - Roste nová generace řemeslníků. I ti chtějí být online
15. května 2024

Roste nová generace řemeslníků. I ti chtějí být online

Digitální transformace je nevyhnutelná. Pro řadu firem a jejich partnerských sítí, tedy řemeslníků v regionech, kteří jsou posledním článkem k cestě k zákazníkům, může znamenat jednoduchou a rychlou cestu k posílení konkurenceschopnosti. Současná situace ale takovému trendu neodpovídá. Podle průzkumu agentury Brilo Team více než polovina partnerů online prezentaci vůbec nemá. V digitální éře takové zjištění představuje značný problém. 
Aktuality - Jihokorejský Doosan přináší do České republiky nové investice v řádu miliard korun
14. května 2024

Jihokorejský Doosan přináší do České republiky nové investice v řádu miliard korun

Jihokorejský Doosan, světový výrobce parních turbín, chytrých strojů a polovodičů, představil dnes v Praze významné investice do české ekonomiky. Zároveň podepsal klíčová memoranda s českými firmami o spolupráci na projektech v tuzemsku i v zahraničí.
Aktuality - Veletrh Rail Business Days 2024: Máme tu čest oficiálně představit první bateriový vlak v ČR
13. května 2024

Veletrh Rail Business Days 2024: Máme tu čest oficiálně představit první bateriový vlak v ČR

Díky trojici České dráhy, Škoda Group a Moravskoslezský kraj budeme mít tu čest vám v rámci veletrhu RAIL BUSINESS DAYS 2024 představit historicky první bateriový vlak, který bude v pravidelném provozu na české železnici.
Aktuality - Zaměstnanci Gebrüder Weiss už pojedenácté podpořili charitativní závod Wings for Life World Run
13. května 2024
PR článek

Zaměstnanci Gebrüder Weiss už pojedenácté podpořili charitativní závod Wings for Life World Run

Mezinárodní logistická společnost Gebrüder Weiss má za sebou další akci, kde pohyb pomáhá. I letos se její zaměstnanci po celém světě zapojili do charitativního běhu Wings for Life World Run, jehož cílem je vybrat peníze na výzkum léčby pacientů s poraněním míchy. Za Českou republiku v neděli 5. května vyběhlo dohromady 40 zaměstnanců spolu s členy České asociace paraplegiků CZEPA. „Z oficiálního místa závodu v pražské Stromovce s fantastickou atmosférou jsme vyrazili v počtu 25 účastníků a další kolegové běželi v místech svých poboček. Opět jsme tak spojili síly pro dobrou věc a odpoledne si skvěle užili,“ přibližuje Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss ČR.
Aktuality - Výrobce komínů Almeva: Zaměřeno na efektivní odvod spalin a úsporná řešení
13. května 2024
PR článek

Výrobce komínů Almeva: Zaměřeno na efektivní odvod spalin a úsporná řešení

Společnost ALMEVA EAST EUROPE a.s. je výrobce a distributor spalinových systémů a jejich příslušenství. Firma je součástí skupiny Almeva působící ve 23 zemích napříč Evropou. Vyrábí a dodává především plastové, nerezové, zděné, ocelové a hliníkové odkouření. V jejím portfoliu najdete i produkty, které na spalinové systémy přímo navazují a vylepšují efektivitu samotného spalování nebo zvyšují jeho účinnost s pozitivním dopadem na ekologii. 
Aktuality - Dny teplárenství a energetiky 2024: Teplárenství se připravuje na bezuhelnou éru a podmínky nemá ideální
13. května 2024

Dny teplárenství a energetiky 2024: Teplárenství se připravuje na bezuhelnou éru a podmínky nemá ideální

Konstantně narůstající čísla návštěvníků a partnerů konference Dny teplárenství a energetiky naznačují, jak bouřlivému vývoji čelí české teplárenství. Podle Mirka Topolánka, předsedy výkonné rady Teplárenského sdružení ČR, je aktuální situace velmi turbulentní.
Aktuality - Kavitace a její potlačování v procesu regulace průtoku
3. května 2024
PR článek

Kavitace a její potlačování v procesu regulace průtoku

Regulace tlaku a průtoku v potrubí a regulace úrovně vodní hladiny ve vodojemech je jednou ze základních disciplín vodního hospodářství průmyslových podniků. Provázejícím jevem při regulaci je kavitace a z ní vyplývající nutnost hledat způsoby jejího potlačení, abychom se vyhnuli vibracím, hluku a v konečném důsledku i poškození potrubního systému.
Aktuality - Stavební společnost SYNER pronikla do segmentu hybridních staveb.  Stala se licencovaným partnerem CREE pro Českou republiku
26. dubna 2024

Stavební společnost SYNER pronikla do segmentu hybridních staveb. Stala se licencovaným partnerem CREE pro Českou republiku

Na tuzemském stavebním trhu doposud neexistoval segment hybridních staveb, to se ale brzy má  změnit. Po oznámení nových partnerství ve Francii, Itálii a dalších zemích se k rodině platformy  CREE Buildings připojila také společnost SYNER, s.r.o., aby tímto krokem urychlila skutečně  udržitelnou výstavbu v České republice. 
1 2 3 58