Inzerce

Aktuality - Chytrý způsob, jak snadno označit celé technologické zařízení. Případová studie
23. dubna 2024
PR článek

Chytrý způsob, jak snadno označit celé technologické zařízení. Případová studie

Středně velká výrobní firma, dodavatel komplexních technologií a zařízení pro potravinářský průmysl, se potýkala s problémy při označení dodaných technologických celků. Hledali způsob jak jednoduše a spolehlivě označit všechny potřebné elementy - od elektro značení v rozvaděči, značení kabelů, výrobních štítků a označení technologií nápisem, označení vypínačů až po  potrubí nebo BOZP popisy. Podívejte se na řešení.
Inzerce Reklama - HK
Aktuality - VUT představilo první českou akreditovanou zkušebnu souladu střídačů. Zvýší bezpečnost a spolehlivost elektrizační soustavy
22. dubna 2024

VUT představilo první českou akreditovanou zkušebnu souladu střídačů. Zvýší bezpečnost a spolehlivost elektrizační soustavy

Ústav elektroenergetiky Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně (FEKT VUT) ve spolupráci se Strojírenským zkušebním ústavem (SZÚ) představil ve čtvrtek 18. dubna novinku. Za přítomnosti zástupců státní správy, českých a slovenských provozovatelů distribučních soustav, oborových asociací, zástupců distributorů střídačů a realizačních firem bylo slavnostně otevřeno první tuzemské akreditované zkušební pracoviště pro ověření souladu střídačů s požadavky české elektrizační soustavy. Komerčně nabízená služba podpoří její spolehlivost, uživatelskou bezpečnost a využijí ji zejména společnosti zabývající se výrobou fotovoltaických střídačů a jejich distribucí v ČR.
Aktuality - Více klidu a úspěchů v Nové Metodě Prodeje 3.0
19. dubna 2024

Více klidu a úspěchů v Nové Metodě Prodeje 3.0

Už ve dvou vydáních našeho časopisu jsme představili Karla Kopůnce a jeho Novou Metodu Prodeje 3.0. Přesto nám chodí čtenářské dotazy, co to je ta metoda 3.0? 

Rozhovory

Mediální partneři