Inzerce
Aktuality - Na česko-francouzském jaderném summitu v Praze jednalo přes 50 firem o spolupráci
25. dubna 2024

Na česko-francouzském jaderném summitu v Praze jednalo přes 50 firem o spolupráci

Český a francouzský průmysl patří mezi leadery jaderného průmyslu v Evropě. Také díky tendru na dostavbu nových jaderných zdrojů v České republice se obě země sbližují i v rámci vzájemné spolupráce firem s jaderným know-how. Pro navázání nových partnerství a prohloubení dodavatelsko-odběratelských vztahů se v dubnu v Praze uskutečnil česko-francouzský summit průmyslové spolupráce.
Inzerce Reklama - HK
Aktuality - Bobcat představuje svůj stroj TL25.60e společně se širokou řadou dalších modelů na veletrhu INTERMAT 2024, který se koná 24.–27. dubna na výstavišti Paris-Nord Villepinte ve Francii
25. dubna 2024

Bobcat představuje svůj stroj TL25.60e společně se širokou řadou dalších modelů na veletrhu INTERMAT 2024, který se koná 24.–27. dubna na výstavišti Paris-Nord Villepinte ve Francii

Bobcat na veletrhu INTERMAT 2024 představí svůj koncept elektrického teleskopického manipulátoru TL25.60e. Tento stroj s nulovými emisemi, který je poháněn kapalinou chlazenými bateriemi, dokazuje, že je možné dosáhnout skutečně udržitelného provozu bez kompromisu na výkonu.
Aktuality - Studenti vytvořili profesionální marketingovou kampaň zaměřenou na gen Z a mileniály
25. dubna 2024

Studenti vytvořili profesionální marketingovou kampaň zaměřenou na gen Z a mileniály

Studenti Masarykova ústavu při ČVUT měli možnost sestavit skutečnou e-mailingovou kampaň. Odborníci ze společnosti Mailkit a Etnetera Activate jim poskytli software a data vycházející z reálné situace. Úkolem studentů bylo navrhnout produktovou kampaň cílenou na generaci Z a mileniály.
Aktuality - Investiční skupina RSBC získává do svého portfolia předního evropského producenta zbraní, rakouskou STEYR ARMS
25. dubna 2024

Investiční skupina RSBC získává do svého portfolia předního evropského producenta zbraní, rakouskou STEYR ARMS

STEYR ARMS, GmbH (STEYR ARMS), světově působící výrobní společnost, nově patří do české investiční skupiny RSBC Roberta Schönfelda. Cenu transakce se strany rozhodly nezveřejňovat.
Aktuality - Chytrý způsob, jak snadno označit celé technologické zařízení. Případová studie
23. dubna 2024
PR článek

Chytrý způsob, jak snadno označit celé technologické zařízení. Případová studie

Středně velká výrobní firma, dodavatel komplexních technologií a zařízení pro potravinářský průmysl, se potýkala s problémy při označení dodaných technologických celků. Hledali způsob jak jednoduše a spolehlivě označit všechny potřebné elementy - od elektro značení v rozvaděči, značení kabelů, výrobních štítků a označení technologií nápisem, označení vypínačů až po  potrubí nebo BOZP popisy. Podívejte se na řešení.
Aktuality - VUT představilo první českou akreditovanou zkušebnu souladu střídačů. Zvýší bezpečnost a spolehlivost elektrizační soustavy
22. dubna 2024

VUT představilo první českou akreditovanou zkušebnu souladu střídačů. Zvýší bezpečnost a spolehlivost elektrizační soustavy

Ústav elektroenergetiky Fakulty elektrotechniky a komunikačních technologií Vysokého učení technického v Brně (FEKT VUT) ve spolupráci se Strojírenským zkušebním ústavem (SZÚ) představil ve čtvrtek 18. dubna novinku. Za přítomnosti zástupců státní správy, českých a slovenských provozovatelů distribučních soustav, oborových asociací, zástupců distributorů střídačů a realizačních firem bylo slavnostně otevřeno první tuzemské akreditované zkušební pracoviště pro ověření souladu střídačů s požadavky české elektrizační soustavy. Komerčně nabízená služba podpoří její spolehlivost, uživatelskou bezpečnost a využijí ji zejména společnosti zabývající se výrobou fotovoltaických střídačů a jejich distribucí v ČR.
Aktuality - Více klidu a úspěchů v Nové Metodě Prodeje 3.0
19. dubna 2024

Více klidu a úspěchů v Nové Metodě Prodeje 3.0

Už ve dvou vydáních našeho časopisu jsme představili Karla Kopůnce a jeho Novou Metodu Prodeje 3.0. Přesto nám chodí čtenářské dotazy, co to je ta metoda 3.0? 
Aktuality - Gebrüder Weiss opět potvrzuje své postavení na trhu: Již počtvrté převzal ocenění Czech Business Superbrands
18. dubna 2024

Gebrüder Weiss opět potvrzuje své postavení na trhu: Již počtvrté převzal ocenění Czech Business Superbrands

Zástupci logistické společnosti Gebrüder Weiss ČR převzali další ocenění Czech Business Superbrands, jež patří k nejuznávanější nezávislé globální autoritě v oblasti hodnocení obchodních značek. Již počtvrté za sebou ocenili členové odborné komise především vynikající pověst společnosti a její hodnoty, kterých si váží i zákazníci a mají k nim osobní vztah.
Aktuality - Strojírenská inspirace zmapuje skutečný potenciál českého strojírenství
15. dubna 2024

Strojírenská inspirace zmapuje skutečný potenciál českého strojírenství

Moderní technologie v průmyslu, automatizace, robotizace, digitalizace či 3D tisk, zvyšují konkurenceschopnost průmyslových firem. Oč nenápadnější se toto tvrzení může zdát, o to větší důležitost má v současné době prostá výměna zkušeností i osobní setkání zástupců průmyslových firem. Trade Media International přichází s unikátním konceptem, který umožňuje propojit vše výše zmíněné. Vzniká Strojírenská inspirace – kompaktní, byznysově zaměřený veletrh moderních technologií pro strojírenské firmy.
Aktuality - Fanoušci filmu a vědy se potkají v Olomouci
15. dubna 2024

Fanoušci filmu a vědy se potkají v Olomouci

Filmové projekce a špičkové dokumenty z celého světa a setkání, na které návštěvníci nezapomenou. Letošní 59. ročník mezinárodního festivalu populárně-vědeckých filmů Academia Film Olomouc (AFO), který od 23. do 28. dubna 2024 pořádá Univerzita Palackého, se jim vryje nesmazatelně do paměti.
Aktuality - Develon uvádí na trh nové demoliční rypadlo DX140RDM-7
12. dubna 2024

Develon uvádí na trh nové demoliční rypadlo DX140RDM-7

Develon, dříve Doosan Construction Equipment, uvedl na trh nový stroj DX140RDM-7, který je nejnovějším přírůstkem do úspěšné řady demoličních rypadel této značky. Stejně jako tři větší modely s hmotností od 31 do 61 tuny nabízí demoliční rypadlo DX140RDM-7 o hmotnosti 22,5 tuny několik různých konfigurací. Zákazník si tak může vybrat z řady řešení v závislosti na projektu, který potřebuje zvládnout, včetně víceúčelové verze, kterou lze použít pro další aplikace na staveništi i pro demolice.
Aktuality - Wienerberger zve na Stavební veletrh Brno. Představí pořádné zdivo Porotherm, komplexní systém šikmých střech Tondach a zdicího robota
11. dubna 2024

Wienerberger zve na Stavební veletrh Brno. Představí pořádné zdivo Porotherm, komplexní systém šikmých střech Tondach a zdicího robota

Společnost Wienerberger, největší výrobce keramických stavebních materiálů v Česku, představí kompletní portfolio svých produktů na Stavebním veletrhu Brno. Ten se uskuteční od 24. do 27. dubna 2024 na výstavišti. Kromě ověřených stavebních materiálů značky Porotherm a Tondach si budou moct návštěvníci prohlédnout fotovoltaické moduly Wevolt X-Tile a WLTRa, zdicího robota od Wienerbergeru.
1 2 3 4 58