Inzerce

Gebrüder Weiss se opět umístil mezi TOP 100 obdivovanými firmami Česka

15. května 2024
Gebrüder Weiss se opět umístil mezi TOP 100 obdivovanými firmami Česka

Výsledky žebříčku 100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČESKÉ REPUBLIKY byly vyhlášeny v pražském Obecním domě. Zdroj: Gebrüder Weiss

Logistická společnost Gebrüder Weiss se i letos umístila v prestižním žebříčku 100 Obdivovaných firem ČR v odvětví Doprava. Výsledky 25. ročníku žebříčku 100 OBDIVOVANÝCH FIREM ČESKÉ REPUBLIKY vyhlásilo CZECH TOP 100 dne 17. dubna v pražském Obecním domě. 

Posláním soutěže je hledat a podporovat inspirativní příběhy úspěšných podnikatelů, tradičních rodinných firem i začínajících nadšenců. V rámci hodnocení se proto odborníci zaměřují na inovace, kvalitu managementu, společenskou odpovědnost i vztah k životnímu prostředí. Posuzují také kvalitu produktu, finanční spolehlivost ale i další kritéria bez souvislostí s číselně měřitelnými kritérii, jakými jsou například tržby, zisk, počet zaměstnanců atd.
Mezi základní hodnoty Gebrüder Weiss patří udržitelnost, což určuje její hlavní kroky směřující k dosažení uhlíkové neutrality vlastních poboček do roku 2030. Klíčové jsou pro společnost také dobré vztahy se zaměstnanci, díky jejichž profesionalitě a skvělému nasazení může neustále zlepšovat servis pro zákazníky.


Zástupci společnosti Gebrüder Weiss – Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel GW ČR, a Šárka Hálová, marketingová manažerka, zdroj: Gebrüder Weiss
 

„Vážíme si toho, že jsme opět obstáli v náročném měřítku hodnocení a obhájili úspěch z loňského roku. Každé ocenění vnímáme jako odměnu za naše vynaložené úsilí ale i jako motivaci do další práce,“ uvádí Jan Kodada, obchodní a marketingový ředitel Gebrüder Weiss ČR s tím, že i nadále bude naše společnost pokračovat v testování a zavádění nových technologií s cílem zlepšit kvalitu služeb i zmírnit dopad vlastní činnosti na životní prostředí. 

Ostatní