Inzerce

Pracujte chytřeji se štítkovačem Brady M511

12. března 2024
Pracujte chytřeji se štítkovačem Brady M511

M511 Label Printer, foto: Brady Česká republika

Představte si, že máte možnost vytvářet štítky přímo na místě, kde probíhá práce, bez nutnosti návratu do kanceláře nebo dílny. Žádné čekání, žádné přepracovávání, jen rychlé, efektivní a kvalitní štítky okamžitě k dispozici. To vše a ještě víc vám nabízí přenosná tiskárna etiket Brady M511.

Tato inovativní a inteligentní přenosná tiskárna etiket průmyslové třídy umí vytvářet štítky s velkým množstvím textu. Ať už potřebujete označit skladové prostory, kabely, rozvaděč či provozní zařízení, nebo vytvářet informační a navigační štítky ve svých prostorech, Brady M511 je dokonalým společníkem. A to nejlepší na tom všem? Díky funkci bluetooth může být tiskárna připojena k víc zařízením současně.

Pro snadný design, zobrazování a tisk etiket přímo v telefonu stačí spárovat M511 s aplikací Express Labels. Už nemusíte bojovat s komplikovanými programy na počítači. Vše, co potřebujete, máte vždy po ruce. Představte si, že si designujete etikety během cesty s kolegou do terénu, ráno ve vlaku do práce nebo dokonce během polední přestávky.

Udělejte krok ke kreativní a efektivní produktivitě. Udělejte krok k Brady M511. Objevte tiskárnu štítků ještě dnes a zjistěte, jak blízko máte jasně čitelné, profesionální a atraktivní štítky. S Brady M511 se vaše práce stává rychlejší, jednodušší a zábavnější.

Podívejte se na přehledné video na stránkách společnosti Brady.Už jste někdy promarnili čas hledáním zapojení kabelů?

Trvanlivé profesionální etikety, které zůstávají čitelné a drží i v náročných podmínkách, jsou pro zachování uspořádání a efektivní funkčnost elektrických, síťových, hlasových a datových kabelů nanejvýš důležité. Připravili jsme praktický a vizuálně atraktivní sumář těch nejlepších tipů pro označování kabelů a sítí. Nabízíme jej k volnému stažení zde.

Neváhejte a spojte se s námi ohledně jakýchkoli otázek v oblasti označování. Jsme specialisté společnosti s více než stoletou praxí v identifikaci produktů, lidí a provozních prostor.

 

Brady Česká republika

+420 776 302 229
czechrepublic@bradycorp.com
www.brady.cz

 

 

Ostatní